Voorlopige startlijst Jeugdtoernooi

Hier de voorlopige startlijst voor het Schildersbedrijf Ooms BV Jeugdtoernooi van 27 februari aanstaande. Er kunnen nog wijzigingen worden aangebracht. Het is daarom zaak om zaterdag op de baan ook de definitieve lijst te bekijken. Lees ook de extra informatie over de estafette waarmee wordt afgesloten.

 

 

Startlijst: 1 - 500 meter DPB

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

31

Tessa Speek

DPB

STOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

wht

19

Willemijn Schierboom

DPB

SYE

 

 

 

 

 

red

68

Sophie Vlecken

DPB

HYC

 

 

 

 

3

yel

49

Isabella Waayer

DPB

GIETHOO

 

 

 

 

 

blu

43

Femke Nieuwenhuizen

DPB

STG SCH

 

 

 

 

4

wht

13

Kellie Kroes

DPB

STGELBU

 

 

 

 

 

red

8

Barbara Esders

DPB

DYC

 

 

 

 

5

yel

73

Demi Sierdsma

DPB

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

1

Jethel Bos

DPB

DSO

 

 

 

 

6

wht

37

Lilian Temmink

DPB

HLM

 

 

 

 

 

red

25

Sabien Wijsman

DPB

DNY

 

 

 

 

7

yel

61

Fleur Harteveld

DPB

HOORN

 

 

 

 

 

blu

55

Susan Kolk

DPB

SPORT

 

 

 

 

 

Startlijst: 2 - 500 meter HPB

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

wht

2

Brian van Niersen

HPB

DSO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

wht

69

Bryan Kleywegt

HPB

HYC

 

 

 

 

 

red

44

Rowan Veenhuizen

HPB

STG SCH

 

 

 

 

10

yel

50

Kay ter Horst

HPB

GIETHOO

 

 

 

 

 

blu

10

Sjors Hissink

HPB

DYC

 

 

 

 

11

wht

26

Evert Scholten

HPB

DNY

 

 

 

 

 

red

32

Ingmar Hof

HPB

STOK

 

 

 

 

12

yel

14

Remon Wieberdink

HPB

STGELBU

 

 

 

 

 

blu

62

Jesse de Jong

HPB

HOORN

 

 

 

 

13

wht

56

Maarten Moshage

HPB

SPORT

 

 

 

 

 

red

74

Tim van Benthem

HPB

RUTTEN

 

 

 

 

14

yel

20

Thomas Janssen

HPB

SYE

 

 

 

 

 

blu

38

Govert Komin

HPB

HLM

 

 

 

 

 

Startlijst: 3 - 500 meter DPA

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

wht

78

Eva Janssen

DPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

wht

67

Joyce Leussink

DPA

HYC

 

 

 

 

 

red

57

Ireen Harmelink

DPA

SPORT

 

 

 

 

17

yel

33

Rianne Aalbers

DPA

STOK

 

 

 

 

 

blu

51

Romy van der Linde

DPA

GIETHOO

 

 

 

 

18

wht

3

Tess van Mossel

DPA

DSO

 

 

 

 

 

red

15

Maike Kroes

DPA

STGELBU

 

 

 

 

19

yel

63

Marjolein Bakker

DPA

HOORN

 

 

 

 

 

blu

39

Robin van Leeuwen

DPA

HLM

 

 

 

 

20

wht

27

Iris Willemsen

DPA

DNY

 

 

 

 

 

red

45

Zoe Groen

DPA

STG SCH

 

 

 

 

21

yel

7

Daphne de Jonge

DPA

DYC

 

 

 

 

 

blu

21

Wies Schilder

DPA

SYE

 

 

 

 

 

Startlijst: 4 - 500 meter HPA

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

wht

70

Koen Wilms

HPA

HYC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

wht

40

Niels Jansen

HPA

HLM

 

 

 

 

 

red

52

Stijn de Jong

HPA

GIETHOO

 

 

 

 

24

yel

75

Ronald Oenema

HPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

34

Anniek Smeenk

HPA

STOK

 

 

 

 

25

wht

22

Jildou de Boer

HPA

SYE

 

 

 

 

 

red

4

Jochem Nieuwenhuis

HPA

DSO

 

 

 

 

26

yel

64

Gijs Smal

HPA

HOORN

 

 

 

 

 

blu

28

Amarins van den Eijkel

HPA

DNY

 

 

 

 

27

wht

16

Danny Schuur

HPA

STGELBU

 

 

 

 

 

red

46

Demian van den Berg

HPA

STG SCH

 

 

 

 

28

yel

9

Jurre van Os

HPA

DYC

 

 

 

 

 

blu

58

Sander Canrinus

HPA

SPORT

 

 

 

 

 

Startlijst: 5 - 500 meter DC

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

wht

53

Else de Jong

DC1

GIETHOO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

wht

35

Lisette van Dort

DC1

STOK

 

 

 

 

 

red

72

Chantal Sanders

DC1

HYC

 

 

 

 

31

yel

17

Bernadet Bast

DC1

STGELBU

 

 

 

 

 

blu

5

Nienke Wierenga

DC1

DSO

 

 

 

 

32

wht

11

Romy van der Linde

DC2

DYC

 

 

 

 

 

red

41

Saskia Tromp

DC1

HLM

 

 

 

 

33

yel

59

Amber Ebbink

DC1

SPORT

 

 

 

 

 

blu

76

Esmée Sierdsma

DC1

RUTTEN

 

 

 

 

34

wht

65

Manon Arts

DC1

HOORN

 

 

 

 

 

red

47

Kim Groen

DC1

STG SCH

 

 

 

 

35

yel

23

Noor Schilder

DC1

SYE

 

 

 

 

 

blu

29

Esmee van den Hazel

DC2

DNY

 

 

 

 

 

Startlijst: 6 - 500 meter HC

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

wht

77

Berend Janssen

HC2

RUTTEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

wht

60

Jilles Zwiers

HC1

SPORT

 

 

 

 

 

red

48

Yorick Veenhuizen

HC1

STG SCH

 

 

 

 

38

yel

54

Sven ter Horst

HC1

GIETHOO

 

 

 

 

 

blu

24

Larissa van Hoeijen

HC1

SYE

 

 

 

 

39

wht

30

Richard Uenk

HC1

DNY

 

 

 

 

 

red

12

Nick Bouwmeester

HC2

DYC

 

 

 

 

40

yel

42

Piet Jansen

HC2

HLM

 

 

 

 

 

blu

18

Lubbert van Dijk

HC1

STGELBU

 

 

 

 

41

wht

71

Ruben Blenk

HC1

HYC

 

 

 

 

 

red

6

Daan Nieuwenhuis

HC2

DSO

 

 

 

 

42

yel

66

Nick Bootsveld

HC2

HOORN

 

 

 

 

 

blu

36

Jorn Dijkstra

HC2

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 7 - 300 meter DPB

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

wht

43

Femke Nieuwenhuizen

DPB

STG SCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

wht

19

Willemijn Schierboom

DPB

SYE

 

 

 

 

 

red

49

Isabella Waayer

DPB

GIETHOO

 

 

 

 

45

yel

31

Tessa Speek

DPB

STOK

 

 

 

 

 

blu

68

Sophie Vlecken

DPB

HYC

 

 

 

 

46

wht

13

Kellie Kroes

DPB

STGELBU

 

 

 

 

 

red

73

Demi Sierdsma

DPB

RUTTEN

 

 

 

 

47

yel

1

Jethel Bos

DPB

DSO

 

 

 

 

 

blu

8

Barbara Esders

DPB

DYC

 

 

 

 

48

wht

37

Lilian Temmink

DPB

HLM

 

 

 

 

 

red

61

Fleur Harteveld

DPB

HOORN

 

 

 

 

49

yel

55

Susan Kolk

DPB

SPORT

 

 

 

 

 

blu

25

Sabien Wijsman

DPB

DNY

 

 

 

 

 

Startlijst: 8 - 300 meter HPB

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50

wht

69

Bryan Kleywegt

HPB

HYC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51

wht

10

Sjors Hissink

HPB

DYC

 

 

 

 

 

red

2

Brian van Niersen

HPB

DSO

 

 

 

 

52

yel

14

Remon Wieberdink

HPB

STGELBU

 

 

 

 

 

blu

50

Kay ter Horst

HPB

GIETHOO

 

 

 

 

53

wht

38

Govert Komin

HPB

HLM

 

 

 

 

 

red

26

Evert Scholten

HPB

DNY

 

 

 

 

54

yel

44

Rowan Veenhuizen

HPB

STG SCH

 

 

 

 

 

blu

74

Tim van Benthem

HPB

RUTTEN

 

 

 

 

55

wht

20

Thomas Janssen

HPB

SYE

 

 

 

 

 

red

62

Jesse de Jong

HPB

HOORN

 

 

 

 

56

yel

56

Maarten Moshage

HPB

SPORT

 

 

 

 

 

blu

32

Ingmar Hof

HPB

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 9 - 1000 meter DPA

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57

wht

51

Romy van der Linde

DPA

GIETHOO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

58

wht

45

Zoe Groen

DPA

STG SCH

 

 

 

 

 

red

15

Maike Kroes

DPA

STGELBU

 

 

 

 

59

yel

33

Rianne Aalbers

DPA

STOK

 

 

 

 

 

blu

78

Eva Janssen

DPA

RUTTEN

 

 

 

 

60

wht

39

Robin van Leeuwen

DPA

HLM

 

 

 

 

 

red

57

Ireen Harmelink

DPA

SPORT

 

 

 

 

61

yel

67

Joyce Leussink

DPA

HYC

 

 

 

 

 

blu

3

Tess van Mossel

DPA

DSO

 

 

 

 

62

wht

7

Daphne de Jonge

DPA

DYC

 

 

 

 

 

red

21

Wies Schilder

DPA

SYE

 

 

 

 

63

yel

63

Marjolein Bakker

DPA

HOORN

 

 

 

 

 

blu

27

Iris Willemsen

DPA

DNY

 

 

 

 

 

Startlijst: 10 - 1000 meter HPA

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64

wht

4

Jochem Nieuwenhuis

HPA

DSO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65

wht

75

Ronald Oenema

HPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

46

Demian van den Berg

HPA

STG SCH

 

 

 

 

66

yel

52

Stijn de Jong

HPA

GIETHOO

 

 

 

 

 

blu

64

Gijs Smal

HPA

HOORN

 

 

 

 

67

wht

22

Jildou de Boer

HPA

SYE

 

 

 

 

 

red

70

Koen Wilms

HPA

HYC

 

 

 

 

68

yel

40

Niels Jansen

HPA

HLM

 

 

 

 

 

blu

34

Anniek Smeenk

HPA

STOK

 

 

 

 

69

wht

16

Danny Schuur

HPA

STGELBU

 

 

 

 

 

red

9

Jurre van Os

HPA

DYC

 

 

 

 

70

yel

58

Sander Canrinus

HPA

SPORT

 

 

 

 

 

blu

28

Amarins van den Eijkel

HPA

DNY

 

 

 

 

 

Startlijst: 11 - 1000 meter DC

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71

wht

17

Bernadet Bast

DC1

STGELBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

72

wht

72

Chantal Sanders

DC1

HYC

 

 

 

 

 

red

53

Else de Jong

DC1

GIETHOO

 

 

 

 

73

yel

59

Amber Ebbink

DC1

SPORT

 

 

 

 

 

blu

35

Lisette van Dort

DC1

STOK

 

 

 

 

74

wht

41

Saskia Tromp

DC1

HLM

 

 

 

 

 

red

5

Nienke Wierenga

DC1

DSO

 

 

 

 

75

yel

76

Esmée Sierdsma

DC1

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

11

Romy van der Linde

DC2

DYC

 

 

 

 

76

wht

29

Esmee van den Hazel

DC2

DNY

 

 

 

 

 

red

23

Noor Schilder

DC1

SYE

 

 

 

 

77

yel

65

Manon Arts

DC1

HOORN

 

 

 

 

 

blu

47

Kim Groen

DC1

STG SCH

 

 

 

 

 

Startlijst: 12 - 1000 meter HC

27-02-2010

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

78

wht

18

Lubbert van Dijk

HC1

STGELBU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

79

wht

42

Piet Jansen

HC2

HLM

 

 

 

 

 

red

77

Berend Janssen

HC2

RUTTEN

 

 

 

 

80

yel

60

Jilles Zwiers

HC1

SPORT

 

 

 

 

 

blu

54

Sven ter Horst

HC1

GIETHOO

 

 

 

 

81

wht

36

Jorn Dijkstra

HC2

STOK

 

 

 

 

 

red

48

Yorick Veenhuizen

HC1

STG SCH

 

 

 

 

82

yel

24

Larissa van Hoeijen

HC1

SYE

 

 

 

 

 

blu

12

Nick Bouwmeester

HC2

DYC

 

 

 

 

83

wht

30

Richard Uenk

HC1

DNY

 

 

 

 

 

red

71

Ruben Blenk

HC1

HYC

 

 

 

 

84

yel

66

Nick Bootsveld

HC2

HOORN

 

 

 

 

 

blu

6

Daan Nieuwenhuis

HC2

DSO

 

 

 

 

 

 


Ogenblik a.u.b. ...