U bent hier: Home › 20100228 Toernooi DIJC

20100228 Toernooi DIJC

Meisjes Junioren C

 

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

Club

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

 

1

9

Esmay van der Meer

DC1

YVL

47.97

 

1:39.97

 

 

 

 

 

97.955

 

2

1

Anne van der Kolk

DC1

HOORN

48.87

 

1:41.67

 

 

 

 

 

99.705

1.750

3

37

Sanne Gjaltema

DC2

DYC

49.82

 

1:40.95

 

 

 

 

 

100.295

2.340

4

29

Chantal Brederoo

DC1

HVHW

48.39

 

1:43.96

 

 

 

 

 

100.370

2.415

5

33

Minke van Weert

DC1

HYC

49.80

 

1:43.89

 

 

 

 

 

101.745

3.790

6

45

Andra van der Hoeven

DC1

G-OV

50.71

 

1:45.82

 

 

 

 

 

103.620

5.665

7

5

Corina Dijkstra

DC1

RUTTEN

49.42

 

1:48.63

 

 

 

 

 

103.735

5.780

8

41

Mandy Attema

DC2

DYC MAR

50.55

 

1:48.34

 

 

 

 

 

104.720

6.765

9

13

Michelle Tindal

DC1

HCA

53.49

 

1:53.20

 

 

 

 

 

110.090

12.135

10

17

Elisa Dul

DC1

DSO

54.88

(PB )

1:58.19

(PB )

 

 

 

 

113.975

16.020

11

25

Tessa van Haaften

DC2

YBM

59.97

 

2:03.94

 

 

 

 

 

121.940

23.985

12

21

Idske Vermeer

DC2

SPORT

1:03.63

 

2:16.05

 

 

 

 

 

131.655

33.700

 

Jongens Junioren C

 

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

Club

500m

 

1000m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

 

1

46

Lorenzo Reulen

HC2

G-OV

44.15

 

1:31.97

 

 

 

 

 

90.135

 

2

6

Herwin Marks

HC2

RUTTEN

44.65

 

1:32.59

 

 

 

 

 

90.945

0.810

3

34

Jorrit Extercatte

HC2

HYC

46.63

 

1:33.41

 

 

 

 

 

93.335

3.200

4

10

Angus Postma

HC1

YVL

46.25

 

1:35.82

 

 

 

 

 

94.160

4.025

5

2

Robert Stumpel

HC2

HOORN

46.82

 

1:36.35

 

 

 

 

 

94.995

4.860

6

30

Daan van Lit

HC2

HVHW

48.27

 

1:40.33

(PB )

 

 

 

 

98.435

8.300

7

38

Nick Bouwmeester

HC2

DYC

48.13

(PB )

1:41.14

 

 

 

 

 

98.700

8.565

8

42

Jard van Heerde

HC2

DYC MAR

48.96

(PB )

1:43.78

(PB )

 

 

 

 

100.850

10.715

9

26

Wouter van Gilst

HC2

YBM

49.03

 

1:45.94

 

 

 

 

 

102.000

11.865

10

14

Jari Dahmen

HC2

HCA

50.81

 

1:44.53

 

 

 

 

 

103.075

12.940

11

22

Marciano Lieftink

HC2

SPORT

49.81

 

1:47.93

 

 

 

 

 

103.775

13.640

12

18

Werner Schrör

HC1

DSO

51.59

(PB )

1:49.96

(PB )

 

 

 

 

106.570

16.435

 

Meisjes Junioren B

 

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

Club

500m

 

1500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

 

1

39

Wikke Alphenaar

DB1

DYC

45.34

 

2:25.54

 

 

 

 

 

93.853

 

2

35

Iris Bosch

DB1

HYC

48.23

 

2:24.64

 

 

 

 

 

96.443

2.590

3

31

Leandra de Leeuw

DB1

HVHW

48.09

 

2:41.75

 

 

 

 

 

102.006

8.153

4

27

Corienne Merkens

DB1

YBM

49.50

 

2:40.33

 

 

 

 

 

102.943

9.090

5

7

Angela Dijkstra

DB1

RUTTEN

50.59

 

2:37.41

 

 

 

 

 

103.060

9.207

6

47

Anouk Sanders

DB1

G-OV

50.75

 

2:38.05

 

 

 

 

 

103.433

9.580

7

23

Leonie Smeenk

DB2

SPORT

52.14

 

2:47.25

 

 

 

 

 

107.890

14.037

8

15

Floor Jeukens

DB2

HCA

51.60

 

2:50.39

 

 

 

 

 

108.396

14.543

9

11

Jorien Langstraat

DB1

YVL

54.47

 

2:51.88

 

 

 

 

 

111.763

17.910

10

43

Anne Lambrechts

DB1

DYC MAR

54.52

 

3:00.03

 

 

 

 

 

114.530

20.677

11

19

Tess van Mossel

DB1

DSO

56.77

 

3:11.26

(PB )

 

 

 

 

120.523

26.670

 

Jongens Junioren B

 

Nr

Dln

Deelnemer

Cat

Club

500m

 

1500m

 

 

 

 

 

Totaal

Achter

 

1

40

Danny Norder

HB2

DYC

42.67

 

2:19.13

 

 

 

 

 

89.046

 

2

28

Jasper Borreman

HB2

YBM

43.20

 

2:18.63

 

 

 

 

 

89.410

0.364

3

4

Matthijs Sijm

HB2

HOORN

43.95

 

2:17.23

 

 

 

 

 

89.693

0.647

4

12

Philip Steenkamp

HB1

YVL

44.21

 

2:17.89

 

 

 

 

 

90.173

1.127

5

24

Askja Bremmer

HB2

SPORT

44.54

 

2:17.65

 

 

 

 

 

90.423

1.377

6

32

Joep van Lit

HB2

HVHW

43.96

 

2:22.04

 

 

 

 

 

91.306

2.260

7

16

Cas Dahmen

HB1

HCA

46.44

 

2:22.58

(PB )

 

 

 

 

93.966

4.920

8

48

Jasper Lammerink

HB1

G-OV

46.04

 

2:23.86

 

 

 

 

 

93.993

4.947

9

36

Laurens Olthof

HB1

HYC

46.99

 

2:26.10

 

 

 

 

 

95.690

6.644

10

8

Henk Brand

HB2

RUTTEN

47.02

 

2:29.05

 

 

 

 

 

96.703

7.657

11

20

Stefan Tromp

HB1

DSO

49.35

 

2:34.95

 

 

 

 

 

101.000

11.954

12

44

Jasper Hakkert

HB1

DYC MAR

51.14

(PB )

2:35.64

(PB )

 

 

 

 

103.020

13.974

 

Teampunten per onderdeel

 

Club

Tot.

 1             | 2            | 3            | 4            | 5            | 6            | 7            | 8            |

DYC

74

 7             | 7            | 12          | 12          | 11          | 6            | 11          | 8            |

YVL

69

 12           | 10          | 4            | 8            | 12          | 9            | 4            | 10          |

HVHW

66

 11           | 6            | 11          | 9            | 8            | 7            | 7            | 7            |

HYC

66

 8             | 9            | 10          | 4            | 9            | 10          | 12          | 4            |

G-OV

63

 5             | 12          | 7            | 6            | 7            | 12          | 9            | 5            |

RUTTEN

60

 9             | 11          | 8            | 3            | 5            | 11          | 10          | 3            |

HOORN

58

 10           | 8            |              | 10          | 10          | 8            |              | 12          |

YBM

48

 2             | 4            | 9            | 11          | 2            | 3            | 8            | 9            |

HCA

36

 4             | 2            | 6            | 5            | 4            | 4            | 5            | 6            |

SPORT

36

 1             | 3            | 5            | 7            | 1            | 2            | 6            | 11          |

DYC MAR

30

 6             | 5            | 3            | 1            | 6            | 5            | 3            | 1            |

DSO

16

 3             | 1            | 2            | 2            | 3            | 1            | 2            | 2            |

 

Teampunten na 8 onderdelen

 

Nr.

 Club

Afkorting

Totaal

 

1

Deventer IJsclub

DYC

74 pnt

2

IJsvereniging Leiden

YVL

69 pnt

3

Hardrijvereniging Den Haag-Westland

HVHW

66 pnt

 

Hengelose IJsclub

HYC

66 pnt

5

Gewest Overijssel

G-OV

63 pnt

6

Schaatstrainingsclub Rutten

RUTTEN

60 pnt

7

Schaatstrainingsgroep Hoorn

HOORN

58 pnt

8

IJsclub Het Biltse Meertje

YBM

48 pnt

9

Hardrijders Club Amsterdam

HCA

36 pnt

 

Sportief Oost Nederland

SPORT

36 pnt

11

Deventer IJsclub, afd. Mar. & Recr.

DYC MAR

30 pnt

12

Trainingsgroep D.S.O.

DSO

16 pnt

 


Ogenblik a.u.b. ...