startlijst Sportief toernooi 2011

 

Startlijst: 1 - DC 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

36

Manon Dol

DC2

HOORN

 

 

 

 

 

red

3

Thirza Gorkink

DC2

SPORT

 

 

 

 

2

wht

53

Britt Kuijpers

DC1

STG SCH

 

 

 

 

 

red

21

Romé Hassink

DC2

HYC

 

 

 

 

3

yel

39

Andrina Weerman

DC1

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

27

Nienke Wierenga

DC2

DSO

 

 

 

 

4

wht

45

Ellen Revenberg

DC2

DYC

 

 

 

 

 

red

14

Mireille Dorrestijn

DC2

SYE

 

 

 

 

5

yel

58

Talita van Hartskamp

DC1

DNY

 

 

 

 

 

blu

10

Rianne Aalbers

DC1

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 2 - HC 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

59

Richard Uenk

HC2

DNY

 

 

 

 

 

red

6

Niels Bruggeman

HC1

SPORT

 

 

 

 

2

wht

30

Werner Schrör

HC2

DSO

 

 

 

 

 

red

24

Folkert Hoogenraad

HC1

HYC

 

 

 

 

3

yel

13

Arie de Wilde

HC1

SYE

 

 

 

 

 

blu

35

Jelle Kluiwstra

HC2

HOORN

 

 

 

 

4

wht

48

Nik van Laarhoven

HC1

DYC

 

 

 

 

 

red

54

Rient Heerink

HC1

STG SCH

 

 

 

 

5

yel

42

Damiën Oedzes

HC1

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

12

Bart Hulst

HC1

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 3 - DPA 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

38

Demi van Benthem

DPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

26

Elisa Dul

DPA

DSO

 

 

 

 

2

wht

2

Anniek Smeenk

DPA

SPORT

 

 

 

 

 

red

44

Lotte Jansen

DPA

DYC

 

 

 

 

3

yel

34

Marloes Smal

DPA

HOORN

 

 

 

 

 

blu

56

Claudia Nieuwenhuis

DPA

DNY

 

 

 

 

4

wht

9

Linde Gilsing

DPA

STOK

 

 

 

 

 

red

51

Janine Walters

DPA

STG SCH

 

 

 

 

5

yel

16

Nienke Leeuw

DPA

SYE

 

 

 

 

 

blu

19

Amelie Nietsch

DPA

HYC

 

 

 

 

 

Startlijst: 4 - HPA 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

33

Kick van Beek

HPA

HOORN

 

 

 

 

 

red

15

Thomas Janssen

HPA

SYE

 

 

 

 

2

wht

41

Tim van Benthem

HPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

29

Jochem Nieuwenhuis

HPA

DSO

 

 

 

 

3

yel

52

Tim de Hooge

HPA

STG SCH

 

 

 

 

 

blu

57

Evert Scholten

HPA

DNY

 

 

 

 

4

wht

11

Ingmar Hof

HPA

STOK

 

 

 

 

 

red

22

Albert Jan Wissink

HPA

HYC

 

 

 

 

5

yel

5

Rutger Pelgröm

HPA

SPORT

 

 

 

 

 

blu

47

Sander van der Meer

HPA

DYC

 

 

 

 

 

Startlijst: 5 - DPB 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

32

Rosalie Jonker

DPB

HOORN

 

 

 

 

 

red

49

Demi Meek

DPB

STG SCH

 

 

 

 

2

wht

37

Annemarie van der Wal

DPB

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

7

Anouk Alberts

DPB

STOK

 

 

 

 

3

yel

18

Willemijn Schierboom

DPB

SYE

 

 

 

 

 

blu

43

Muriël Meijer

DPB

DYC

 

 

 

 

4

wht

1

Ilse Holtkamp

DPB

SPORT

 

 

 

 

 

red

25

Britta Wienke

DPB

DSO

 

 

 

 

5

yel

55

Daphne van der Kraats

DPB

DNY

 

 

 

 

 

blu

20

Dewi Ottenschot

DPB

HYC

 

 

 

 

 

Startlijst: 6 - HPB 500 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

31

Luuk Schouten

HPB

HOORN

 

 

 

 

 

red

40

Ilse Kromkamp

HPB

RUTTEN

 

 

 

 

2

wht

46

Adriaan de Kluiver

HPB

DYC

 

 

 

 

 

red

17

Imara de Ruiter

HPB

SYE

 

 

 

 

3

yel

23

Vincent Klaaskate

HPB

HYC

 

 

 

 

 

blu

8

Mart Koggel

HPB

STOK

 

 

 

 

4

wht

4

Watze Schoevers

HPB

SPORT

 

 

 

 

 

red

50

Orlando Heijkoop

HPB

STG SCH

 

 

 

 

5

yel

28

Stijn Wonink

HPB

DSO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startlijst: 7 - DC 1000 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

36

Manon Dol

DC2

HOORN

 

 

 

 

 

red

3

Thirza Gorkink

DC2

SPORT

 

 

 

 

2

wht

53

Britt Kuijpers

DC1

STG SCH

 

 

 

 

 

red

21

Romé Hassink

DC2

HYC

 

 

 

 

3

yel

27

Nienke Wierenga

DC2

DSO

 

 

 

 

 

blu

39

Andrina Weerman

DC1

RUTTEN

 

 

 

 

4

wht

14

Mireille Dorrestijn

DC2

SYE

 

 

 

 

 

red

45

Ellen Revenberg

DC2

DYC

 

 

 

 

5

yel

58

Talita van Hartskamp

DC1

DNY

 

 

 

 

 

blu

10

Rianne Aalbers

DC1

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 8 - HC 1000 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

59

Richard Uenk

HC2

DNY

 

 

 

 

 

red

24

Folkert Hoogenraad

HC1

HYC

 

 

 

 

2

wht

13

Arie de Wilde

HC1

SYE

 

 

 

 

 

red

35

Jelle Kluiwstra

HC2

HOORN

 

 

 

 

3

yel

6

Niels Bruggeman

HC1

SPORT

 

 

 

 

 

blu

48

Nik van Laarhoven

HC1

DYC

 

 

 

 

4

wht

30

Werner Schrör

HC2

DSO

 

 

 

 

 

red

54

Rient Heerink

HC1

STG SCH

 

 

 

 

5

yel

42

Damiën Oedzes

HC1

RUTTEN

 

 

 

 

 

blu

12

Bart Hulst

HC1

STOK

 

 

 

 

 

Startlijst: 9 - DPA 1000 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

38

Demi van Benthem

DPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

26

Elisa Dul

DPA

DSO

 

 

 

 

2

wht

56

Claudia Nieuwenhuis

DPA

DNY

 

 

 

 

 

red

34

Marloes Smal

DPA

HOORN

 

 

 

 

3

yel

44

Lotte Jansen

DPA

DYC

 

 

 

 

 

blu

2

Anniek Smeenk

DPA

SPORT

 

 

 

 

4

wht

16

Nienke Leeuw

DPA

SYE

 

 

 

 

 

red

9

Linde Gilsing

DPA

STOK

 

 

 

 

5

yel

51

Janine Walters

DPA

STG SCH

 

 

 

 

 

blu

19

Amelie Nietsch

DPA

HYC

 

 

 

 

 

Startlijst: 10 - HPA 1000 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

33

Kick van Beek

HPA

HOORN

 

 

 

 

 

red

29

Jochem Nieuwenhuis

HPA

DSO

 

 

 

 

2

wht

41

Tim van Benthem

HPA

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

57

Evert Scholten

HPA

DNY

 

 

 

 

3

yel

22

Albert Jan Wissink

HPA

HYC

 

 

 

 

 

blu

15

Thomas Janssen

HPA

SYE

 

 

 

 

4

wht

11

Ingmar Hof

HPA

STOK

 

 

 

 

 

red

5

Rutger Pelgröm

HPA

SPORT

 

 

 

 

5

yel

47

Sander van der Meer

HPA

DYC

 

 

 

 

 

blu

52

Tim de Hooge

HPA

STG SCH

 

 

 

 

 

Startlijst: 11 - DPB 300 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

32

Rosalie Jonker

DPB

HOORN

 

 

 

 

 

red

49

Demi Meek

DPB

STG SCH

 

 

 

 

2

wht

37

Annemarie van der Wal

DPB

RUTTEN

 

 

 

 

 

red

7

Anouk Alberts

DPB

STOK

 

 

 

 

3

yel

1

Ilse Holtkamp

DPB

SPORT

 

 

 

 

 

blu

25

Britta Wienke

DPB

DSO

 

 

 

 

4

wht

18

Willemijn Schierboom

DPB

SYE

 

 

 

 

 

red

20

Dewi Ottenschot

DPB

HYC

 

 

 

 

5

yel

43

Muriël Meijer

DPB

DYC

 

 

 

 

 

blu

55

Daphne van der Kraats

DPB

DNY

 

 

 

 

 

Startlijst: 12 - HPB 300 meter

05-02-2011

 

Rit

Kl

Dln

Deelnemer

Cat

Club

Tijd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

wht

31

Luuk Schouten

HPB

HOORN

 

 

 

 

 

red

40

Ilse Kromkamp

HPB

RUTTEN

 

 

 

 

2

wht

46

Adriaan de Kluiver

HPB

DYC

 

 

 

 

 

red

17

Imara de Ruiter

HPB

SYE

 

 

 

 

3

yel

23

Vincent Klaaskate

HPB

HYC

 

 

 

 

 

blu

8

Mart Koggel

HPB

STOK

 

 

 

 

4

wht

4

Watze Schoevers

HPB

SPORT

 

 

 

 

 

red

50

Orlando Heijkoop

HPB

STG SCH

 

 

 

 

5

yel

28

Stijn Wonink

HPB

DSO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ogenblik a.u.b. ...